Производител: LUXERA LIGHTING
Код на продуктот: 3501306

ID: 1306 EVO 2xE27/60W

Достапност: На залиха
575,00 ден.

Количина

Icon Постави прашање
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
  • free-shipping

    над 1000 денари

  • Email

    info@elektronabava.mk

  • Phone

    02/2460-360

1306 EVO 2xE27/60W плафонска светилка