Производител: LUXERA LIGHTING
Код на продуктот: 3525000

ID: 25000 CONY 1xE27/60W,Grey

Достапност: за 5-10 дена
720,00 ден.

Количина

Icon Постави прашање
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
  • free-shipping

    над 1000 денари

  • Email

    info@elektronabava.mk

  • Phone

    02/2460-360

25000 CONY 1xE27/60W,Grey Висечка светилка

Слични продукти