Производител: NOVA LUCE
Код на продуктот: 9892164 Pendant light 21W led 3000К 1900Lm GIRDINO NOVA LUCE

ID: 9892164

Достапност: На залиха
7.000,00 ден.

Количина

Icon Постави прашање
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
  • free-shipping

    над 1000 денари

  • Email

    info@elektronabava.mk

  • Phone

    02/2460-360

9892164 Висечка светилка 21W лед 3000К 1900Лм GIRDINO акрил NOVA LUCE