Производител: NOVA LUCE
Код на продуктот: 9892163 Pendant light 30W led 3000К 2700Lm GIRDINO NOVA LUCE

ID: 9892163

Достапност: На залиха
9.450,00 ден.

Количина

Icon Постави прашање
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
  • free-shipping

    над 1000 денари

  • Email

    info@elektronabava.mk

  • Phone

    02/2460-360

9892163 Висечка светилка 30W лед 3000К 2700Лм GIRDINO акрил NOVA LUCE