Производител: NOVA LUCE
Код на продуктот: 9820591 Pendant light 28W Led 3000К 1600Lm RING NOVA LUCE

ID: 9820591

Достапност: На залиха
12.250,00 ден.

Количина

Icon Постави прашање
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
  • free-shipping

    над 1000 денари

  • Email

    info@elektronabava.mk

  • Phone

    02/2460-360

9820591 Висечка светилка 28W лед 3000К 1600Лм RING црна NOVA LUCE