Производител: NOVA LUCE
Код на продуктот: 9695253 Pendant light 19,39W Led 3000К 1881Lm SCOPE NOVA LUCE

ID: 9695253

Достапност: На залиха
13.500,00 ден.

Количина

Icon Постави прашање
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
  • free-shipping

    над 1000 денари

  • Email

    info@elektronabava.mk

  • Phone

    02/2460-360

9695253 Висечка светилка 19,39W Лед 3000К 1881Лм SCOPE црна златна NOVA LUCE