Производител: NOVA LUCE
Код на продуктот: 9695226 Pendant Light 11W Led 3000К 414Lm PALENCIA NOVA LUCE

ID: 9695226

Достапност: На залиха
6.480,00 ден.

Количина

Icon Постави прашање
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
  • free-shipping

    над 1000 денари

  • Email

    info@elektronabava.mk

  • Phone

    02/2460-360

9695226 Висечка светилка 11W Лед 3000К 414Лм PALENCIA црна NOVA LUCE