Производител: NOVA LUCE
Код на продуктот: 9586511 Pendant light 1xE27 black GEA NOVA LUCE

ID: 9586511

Достапност: На залиха
3.980,00 ден.

Количина

Icon Постави прашање
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
  • free-shipping

    над 1000 денари

  • Email

    info@elektronabava.mk

  • Phone

    02/2460-360

9586511 Висечка светилка 1xE27 црна GEA NOVA LUCE