Производител: NOVA LUCE
Код на продуктот: 9501209 Pendant light 22W Led 3000К 2600Lm GEA black NOVA LUCE

ID: 9501209

Достапност: На залиха
8.950,00 ден.

Количина

Icon Постави прашање
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
  • free-shipping

    над 1000 денари

  • Email

    info@elektronabava.mk

  • Phone

    02/2460-360

9501209 Висечка светилка 22W Лед 3000К 2600Лм GEA црна NOVA LUCE