Производител: NOVA LUCE
Код на продуктот: 9303941 Pendant Light 5W led 3000К 660Lm black NOCCI NOVA LUCE

ID: 9303941

Достапност: На залиха
10.950,00 ден.

Количина

Icon Постави прашање
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
  • free-shipping

    над 1000 денари

  • Email

    info@elektronabava.mk

  • Phone

    02/2460-360

9303941 Висечка светилка 5W лед 3000К 660Лм црна NOCCI NOVA LUCE