Производител: NOVA LUCE
Код на продуктот: 9157904 Pendant Light 20W Led 3000К 1000Lm CAYO NOVA LUCE

ID: 9157904

Достапност: На залиха
9.900,00 ден.

Количина

Icon Постави прашање
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
  • free-shipping

    над 1000 денари

  • Email

    info@elektronabava.mk

  • Phone

    02/2460-360

9157904 Висечка светилка 20W Лед 3000К 1000Лм CAYO опал црна златна NOVA LUCE