Производител: NOVA LUCE
Код на продуктот: 9157901 Pendant light 5W Led 3000К250Lm CAYO NOVA LUCE

ID: 9157901

Достапност: На залиха
3.350,00 ден.

Количина

Icon Постави прашање
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
  • free-shipping

    над 1000 денари

  • Email

    info@elektronabava.mk

  • Phone

    02/2460-360

9157901 Висечка светилка 5W лед 3000К250Лм CAYO опал црна злато NOVA LUCE