Производител: NOVA LUCE
Код на продуктот: 9103211 Pendant light 4,5W Led 3000К 220Lm NOCCI white NOVA LUCE

ID: 9103211

Достапност: На залиха
4.050,00 ден.

Количина

Icon Постави прашање
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
  • free-shipping

    над 1000 денари

  • Email

    info@elektronabava.mk

  • Phone

    02/2460-360

9103211 Висечка светилка 4,5W Лед 3000К 220Лм NOCCI бела NOVA LUCE