Производител: NOVA LUCE
Код на продуктот: 9060215 Pendant Light 6W Led 3000К 262Lm NET white NOVA LUCE

ID: 9060215

Достапност: На залиха
4.750,00 ден.

Количина

Icon Постави прашање
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
  • free-shipping

    над 1000 денари

  • Email

    info@elektronabava.mk

  • Phone

    02/2460-360

9060215 Висечка светилка 6W Лед 3000К 262Лм NET бела NOVA LUCE