Производител: NOVA LUCE
Код на продуктот: 9054452 Pendant light 10W Led 3000К 692Lm NEUTRO NOVA LUCE

ID: 9054452

Достапност: На залиха
9.650,00 ден.

Количина

Icon Постави прашање
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
  • free-shipping

    над 1000 денари

  • Email

    info@elektronabava.mk

  • Phone

    02/2460-360

9054452 Висечка светилка 10E Лед 3000К 692Лм NEUTRO NOVA LUCE