Производител: NOVA LUCE
Код на продуктот: 9050162 Table light 1xЕ27 brass gold BOLT NOVA LUCE

ID: 9050162

Достапност: На залиха
4.980,00 ден.

Количина

Icon Постави прашање
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
  • free-shipping

    над 1000 денари

  • Email

    info@elektronabava.mk

  • Phone

    02/2460-360

9050162 Столна светилка 1xЕ27 златна BOLT NOVA LUCE