Производител: NOVA LUCE
Код на продуктот: 7605180 Pendant Light 1xЕ27 PAOLO black NOVA LUCE

ID: 7605180

Достапност: На залиха
2.100,00 ден.

Количина

Icon Постави прашање
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
  • free-shipping

    над 1000 денари

  • Email

    info@elektronabava.mk

  • Phone

    02/2460-360

7605180 Висечка светилка 1xЕ27 PAOLO црна NOVA LUCE