Производител: NOVA LUCE
Код на продуктот: 910621 Pendant Light 41W Led 3000К 2693Лм White VETRO NOVA LUCE

ID: 910621

Достапност: за 5-10 дена
10.980,00 ден.

Количина

Icon Постави прашање
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
  • free-shipping

    над 1000 денари

  • Email

    info@elektronabava.mk

  • Phone

    02/2460-360

910621 Висечка светилка 41W ЛЕД 3000К 2693Лм мат бела VETRO NOVA LUCE