Производител: NOVA LUCE
Код на продуктот: 910623 Вис. светилка 41W Лед 3000К 2693Лм VETRO зелена NOVA LUCE

ID: 910623

Достапност: На залиха
10.980,00 ден.

Количина

Icon Постави прашање
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
  • free-shipping

    над 1000 денари

  • Email

    info@elektronabava.mk

  • Phone

    02/2460-360

910623 Висечка светилка 41W Лед 3000К 2693Лм VETRO мат зелена NOVA LUCE