Производител: NOVA LUCE
Код на продуктот: 9186979 Pendant light 36w LED 3000K 3063 LM STELLAR NOVA LUCE

ID: 9186979

Достапност: за 5-10 дена
56.500,00 ден.

Количина

Icon Постави прашање
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
  • free-shipping

    над 1000 денари

  • Email

    info@elektronabava.mk

  • Phone

    02/2460-360

9186979 Висечка светилка 36W ЛЕД 3000к 3063Лм STELLAR NOVA LUCE