Производител: EATON
Код на продуктот: 2205601

ID: 2205601 АВТОМАТСКИ ОСИГУРУВАЧ 10А 1П Б HN/HN-HX MCB 195019

Достапност: На залиха
140,00 ден.

Количина

Icon Постави прашање
Овој продукт има минимална количина од 10
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
  • free-shipping

    над 1000 денари

  • Email

    info@elektronabava.mk

  • Phone

    02/2460-360

2205601 АВТОМАТСКИ ОСИГУРУВАЧ 10А 1П Б  HN/HN-HX MCB 195019