Производител: EATON
Код на продуктот: 2205603

ID: АВТОМАТСКИ ОСИГУРУВАЧ 16А 1П HN/HN-HX MCB ЕАТОН 195021

Достапност: На залиха
140,00 ден.

Количина

Icon Постави прашање
Овој продукт има минимална количина од 10
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
  • free-shipping

    над 1000 денари

  • Email

    info@elektronabava.mk

  • Phone

    02/2460-360

2205603 АВТОМАТСКИ ОСИГУРУВАЧ 16А 1П HN/HN-HX MCB ЕАТОН 195021