Производител: EATON
Код на продуктот: 2205116

ID: 2205116 АВТОМАТСКИ ОСИГУРУВАЧ PL4 20A 1P EATON

Достапност: На залиха
124,00 ден.

Количина

Icon Постави прашање
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
  • free-shipping

    над 1000 денари

  • Email

    info@elektronabava.mk

  • Phone

    02/2460-360

2205116 Автоматски осигурувач PL4 20A 1P EATON