Производител: LUXERA LIGHTING
Код на продуктот: 3517308

ID: 17308 ПЛАФ.СВЕТ.KRATON 30W 2400LM СО ДАЛЕЧ.Ф393мм LUXERA

Достапност: Го има на залиха
4.650,00 ден.

Количина

Icon Постави прашање
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
  • free-shipping

    над 1000 денари

  • Email

    info@elektronabava.mk

  • Phone

    02/2460-360

2700К-6500К