Производител: LUXERA LIGHTING
Код на продуктот: 3571306

ID: 71306 CEILING LAMP IRIDIO LED 35W 4000K LUXERA

Достапност: за 5-10 дена
2.300,00 ден.

Количина

Icon Постави прашање
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
  • free-shipping

    над 1000 денари

  • Email

    info@elektronabava.mk

  • Phone

    02/2460-360