Производител: LUXERA LIGHTING
Код на продуктот: 3564423

ID: 64423 ПЛАФ.СВЕТ. ORADEA 3XE27 ЦРНА LUXERA

Достапност: На залиха
4.040,00 ден.

Количина

Icon Постави прашање
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
  • free-shipping

    над 1000 денари

  • Email

    info@elektronabava.mk

  • Phone

    02/2460-360

F340