Производител: LUXERA LIGHTING
Код на продуктот: 3518415

ID: 18415 ПЛАФ.СВЕТ. CANVAS ЛЕД 38W 4000К Ф480 КАФЕ LUXERA

Достапност: На залиха
12.800,00 ден.

Количина

Icon Постави прашање
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
  • free-shipping

    над 1000 денари

  • Email

    info@elektronabava.mk

  • Phone

    02/2460-360