Производител: LUXERA LIGHTING
Код на продуктот: 75561 DARIA CEILING LAMP 2XE27 BLACK/COOPER

ID: 3575561

Достапност: На залиха

Лимитиран попуст

1.152,00 ден. 1.280,00 ден.

Количина

Icon Постави прашање
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
  • free-shipping

    над 1000 денари

  • Email

    info@elektronabava.mk

  • Phone

    02/2460-360

75561 ДАРИА ПЛАФОНСКА СВЕТИЛКА 2XЕ27 ЦРНА БАКАР

Слични продукти