Производител: NOVA LUCE
Код на продуктот: 8105703 Pendant lamp DIZON 40W led 2200LM 3000K white NOVA LUCE

ID: 8105703

Достапност: На залиха
6.790,00 ден.

Количина

Icon Постави прашање
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
  • free-shipping

    над 1000 денари

  • Email

    info@elektronabava.mk

  • Phone

    02/2460-360

8105703 Висечка светилка ДИЖОН 40W 2200Lm  3000К бела NOVA LUCE