Производител: LUXERA LIGHTING
Код на продуктот: 3512073

ID: 12073 TROY 4xGU10/50W,NS

Достапност: за 5-10 дена
3.264,00 ден.

Количина

Icon Постави прашање
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
  • free-shipping

    над 1000 денари

  • Email

    info@elektronabava.mk

  • Phone

    02/2460-360

12073 TROY 4xGU10/50W,NS таванска светилка