Производител: LUXERA LIGHTING
Код на продуктот: 3512054

ID: 12054 LINDOS 2xE14/40W,IP44,CHROME

Достапност: На залиха

Лимитиран попуст

750,00 ден. 1.434,00 ден.

Количина

Icon Постави прашање
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
  • free-shipping

    над 1000 денари

  • Email

    info@elektronabava.mk

  • Phone

    02/2460-360

12054 LINDOS 2xE14/40W,IP44,CHROME Ѕидна светилка