Производител: LUXERA LIGHTING
Код на продуктот: 3565000

ID: ѕидна светилка AIDA 1XE14/40W,NS

Достапност: На залиха
576,00 ден.

Количина

Icon Постави прашање
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
  • free-shipping

    над 1000 денари

  • Email

    info@elektronabava.mk

  • Phone

    02/2460-360

3565000 65000 ѕидна светилка AIDA 1XE14/40W,NS