Код на продуктот: 1103503

ID: 1103503 кабел NYY(PP-00) 5H1.5

Достапност: На залиха
ПОБАРАЈ ЦЕНА

Количина

Icon Постави прашање
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
  • free-shipping

    над 1000 денари

  • Email

    info@elektronabava.mk

  • Phone

    02/2460-360

1103503 кабел NYY(PP-00) 5H1.5