Код на продуктот: 1103406

ID: 1103406 кабел NYY(PP-00) 4H6

Достапност: На залиха
280,00 ден.

Количина

Icon Постави прашање
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
  • free-shipping

    над 1000 денари

  • Email

    info@elektronabava.mk

  • Phone

    02/2460-360

1103406 кабел NYY(PP-00) 4H6