Код на продуктот: 1101156

ID: 1101156 проводник NYM-J(PP) 5H6

Достапност: На залиха
243,00 ден.

Количина

Icon Постави прашање
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
  • free-shipping

    над 1000 денари

  • Email

    info@elektronabava.mk

  • Phone

    02/2460-360

1101156 проводник NYM-J(PP) 5H6