Код на продуктот: 1101143

ID: 1101143 conductor NYM-J(PP) 4H1.5

Достапност: На залиха
58,00 ден.

Количина

Icon Постави прашање
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
  • free-shipping

    над 1000 денари

  • Email

    info@elektronabava.mk

  • Phone

    02/2460-360

1101143 проводник NYM-J(PP) 4H1.5