Код на продуктот: 1100004

ID: 1100004 проводник HO7V-K (P/F) 1H2.5

Достапност: На залиха
21,00 ден.

Количина

Icon Постави прашање
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
  • free-shipping

    над 1000 денари

  • Email

    info@elektronabava.mk

  • Phone

    02/2460-360

1100004 проводник HO7V-K (P/F) 1H2.5