Производител: LUXERA LIGHTING
Код на продуктот: 3546312

ID: 46312 CATANIA 1XE27/40W,MATT WHITE PENDANT

Достапност: На залиха
3.302,00 ден.

Количина

Icon Постави прашање
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
  • free-shipping

    над 1000 денари

  • Email

    info@elektronabava.mk

  • Phone

    02/2460-360

46312 КАТАНИА 1ХЕ27/40Њ,МАТ БЕЛО висечка светилка