Производител: LUXERA LIGHTING
Код на продуктот: 3546303

ID: 46303 FAMOSA 1XE27/40W,MATT WHITE/ANTIQUE,PENDANT

Достапност: На залиха
2.086,00 ден.

Количина

Icon Постави прашање
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
  • free-shipping

    над 1000 денари

  • Email

    info@elektronabava.mk

  • Phone

    02/2460-360

46303 ФАМОСА 1ХЕ27/40W,МАТ БЕЛО/АНТИЧКО ВИСЕЧКА СВЕТИЛКА