Производител: LUXERA LIGHTING
Код на продуктот: 3546306

ID: 46306 FAMOSA 1XE27/40W,MATT WHITE/ANTIQUE,WALL

Достапност: На залиха
2.086,00 ден.

Количина

Icon Постави прашање
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
  • free-shipping

    над 1000 денари

  • Email

    info@elektronabava.mk

  • Phone

    02/2460-360

46306 ФАМОСА 1ХЕ27/40W,мат бело/античко ѕидна светилка