Производител: LUXERA LIGHTING
Код на продуктот: 3518405

ID: 18405 GENTIS LED/40W,4000K,COFFEE PENDANT

Достапност: На залиха
7.755,00 ден.

Количина

Icon Постави прашање
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
  • free-shipping

    над 1000 денари

  • Email

    info@elektronabava.mk

  • Phone

    02/2460-360

18405 ГЕНТИС ЛЕД/40W,4000K,КАФЕ БОЈА,висечка светилка