Производител: LUXERA LIGHTING
Код на продуктот: 3564406

ID: 64406 LA VELA LED/2W,3000K,Silver PENDANT

Достапност: На залиха
2.613,00 ден.

Количина

Icon Постави прашање
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
  • free-shipping

    над 1000 денари

  • Email

    info@elektronabava.mk

  • Phone

    02/2460-360

64406 ЛА ВЕЛА ЛЕД/2W,3000K,Силвер висечка светилка