Производител: LUXERA LIGHTING
Код на продуктот: 3575555

ID: 75555 PONY 1xE14W/25W,BLACK WALL

Достапност: На залиха
884,00 ден.

Количина

Icon Постави прашање
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
  • free-shipping

    над 1000 денари

  • Email

    info@elektronabava.mk

  • Phone

    02/2460-360

75555 ПОНИ 1ХЕ14/25W,црно ѕидна светилка