Производител: LUXERA LIGHTING
Код на продуктот: 3575559

ID: 75559 PONY 1xE27W/40W,Black,PENDANT

Достапност: На залиха
2.658,00 ден.

Количина

Icon Постави прашање
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
  • free-shipping

    над 1000 денари

  • Email

    info@elektronabava.mk

  • Phone

    02/2460-360

75559 ПОНИ 1ХЕ27/40W,црно висечка светилка