Производител: LUXERA LIGHTING
Код на продуктот: 3561454

ID: 61454 RIANO 1XE27/60W,Black,PENDANT

Достапност: На залиха
1.352,00 ден.

Количина

Icon Постави прашање
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
  • free-shipping

    над 1000 денари

  • Email

    info@elektronabava.mk

  • Phone

    02/2460-360

61454 РИАНО 1ХЕ27/60W,црно висечка светилка