Производител: LUXERA LIGHTING
Код на продуктот: 3561453

ID: 61453 RIANO 3XE27/60W,BLACK PENDANT

Достапност: На залиха
2.210,00 ден.

Количина

Icon Постави прашање
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
  • free-shipping

    над 1000 денари

  • Email

    info@elektronabava.mk

  • Phone

    02/2460-360

61453 РИАНО 3ХЕ27/60W,црно,висечка светилка