Производител: LUXERA LIGHTING
Код на продуктот: 3561455

ID: 61455 RIANO 3ХЕ27/60W,Black PENDANT

Достапност: На залиха
2.216,00 ден.

Количина

Icon Постави прашање
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
  • free-shipping

    над 1000 денари

  • Email

    info@elektronabava.mk

  • Phone

    02/2460-360

61455 РИАНО 3ХЕ27/60W,Црно висечка светилка