Производител: LUXERA LIGHTING
Код на продуктот: 3561456

ID: 61456 RIANO 1xE27/60W,Black PENDANT

Достапност: На залиха
1.410,00 ден.

Количина

Icon Постави прашање
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
  • free-shipping

    над 1000 денари

  • Email

    info@elektronabava.mk

  • Phone

    02/2460-360

61456 РИАНО 1хЕ27/60W,црно висечка светилка