Производител: LUXERA LIGHTING
Код на продуктот: 3518203

ID: 18203 SONNO LED/32W,3000K,Chrome/White PENDANT

Достапност: На залиха
5.941,00 ден.

Количина

Icon Постави прашање
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
  • free-shipping

    над 1000 денари

  • Email

    info@elektronabava.mk

  • Phone

    02/2460-360

18203 СОННО ЛЕД/40W,3000К,хром/бело висечка светилка