Производител: LUXERA LIGHTING
Код на продуктот: 3518204

ID: 18204 SONNO LED/40W,3000K,Chrome/White PENDANT

Достапност: На залиха
8.645,00 ден.

Количина

Icon Постави прашање
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
  • free-shipping

    над 1000 денари

  • Email

    info@elektronabava.mk

  • Phone

    02/2460-360

18204 СОННО ЛЕД/40W,3000К ,хром/бело висечка светилка